כל זוג שעומד להינשא מכיר את הרגע שבו מתחילות ההתלבטויות הנוגעות לכמות האורחים שיגיעו, לממוצע הגילאים ולסיכוי שהרחבה תהיה מלאה ברוקדים. אין לאיש ספק שהצעירים מככבים על הרחבה, מפזזים ורוקדים, שרים וקופצים. הבעיה היא שבמקרים רבים הם גם אלה שאין להם כלי רכב, או שעדיף שיגיעו בלעדיו כדי שיוכלו להרים כוסית או שתיים לכבוד הזוג המאושר. הדרך האידאלית לוודא שהם מגיעים באנרגיות טובות היא לספק להם שירותי הסעות, ומיד תבינו למה זה באמת הצעד המומלץ מכל.

אם שותים לא נוהגים

הסיסמה הזו הפכה למשפט מוכר וידוע שכל ישראלי מדקלם, ואין ספק שיש לו חשיבות עצומה. אלכוהול מחייב זהירות רבה תמיד, אבל כשאנחנו עולים על הכביש אנחנו חייבים להיזהר עוד יותר. מסיבה זו בדיוק מומלץ להציע שירותי הסעות לחברים ולבני המשפחה, ולציין זאת עוד כשאתם מחלקים הזמנות לחתונה. בחרו נקודות איסוף מרכזיות בערים הגדולות, למשל על ידי קניון עזריאלי או תחנת הרכבת בתל אביב, במתחם הבורסה ברמת גן או בקרבת היציאה לכביש המהיר. הגדירו שעות איסוף ושעות חזרה, ונסו לתאם את הנסיעה חזרה לשעה מאוחרת יחסית כדי שהאירוע לא יגווע כבר בשעה 22:00.

לא צריך רכב

אם החברים שלכם ללימודים מגיעים לחתונה אפשר להניח שחלק מהם אינם מחזיקים כלל ברכב. גם אם הם רוצים להגיע לשעתיים בין המבחנים, לרקוד ולכבד אתכם בשמחתכם, כנראה יהיה להם קשה לעשות את זה אם אתם מתחתנים מחוץ לעיר. הזמנת הסעות תעזור להם להגיע בזמן ולא לפספס שום דבר מטקס החופה, ממופע זיקוקים שאתם אולי מארגנים וכמובן – ממסיבת הריקודים. תנו להם להגיע בראש שקט ולחזור בראש שקט, וגם אם זה יעלה לכם קצת יותר, העיקר שתחשבו את זה מראש בתקציב האירוע ותדעו שאתם יכולים לעמוד בזה, או לחלופין, שיש משהו אחר שעליו תוכלו לוותר כדי לממן את ההוצאה הזו.

אף אחד לא נשאר בבית

הסעות לחתונה הן פתרון פופולרי מאוד בייחוד כשיש קבוצה גדולה שמגיעה יחד מאותו אזור. למשל, אם אתם גרים במושב וכל השכנים מתכוונים להגיע, אפשר בהחלט לשכור אוטובוס לכל התושבים. מקומות עבודה רבים בוחרים גם לשכור שירות הסעות כדי שכל העובדים יגיעו בבטחה לאירוע וממנו. אלו הן דרכים נפלאות להראות לאורחים שאתם דואגים להם ולצרכים שלהם, והתחושה הזו היא חשובה ללא ספק.