אחד הנושאים שקל מדי לשכוח מהם כאשר מתכננים את יום החתונה, הוא נושא התחבורה. איכשהו, בין מדידות השמלה לבין סבב האולמות והרכבת התפריט אנחנו שוכחים לדאוג לפרט כל כך משמעותי. הרי המכונית שבה ניסע תלווה אותה לאורך היום כולו, מהמספרה אל אזור הצילומים ומשם אל האולם ולבסוף – אל בית המלון או בחזרה הביתה. סביר להניח שתעדיפו שלא לנהוג, שהרי זהו היום שלכם, מה שאומר שיש לכם שלוש אפשרויות עיקריות, להשאיל רכב מחברים או מבני המשפחה, לשכור רכב או להשקיע עוד קצת ולשכור לימוזינה.

השכרת לימוזינה

המילה "טרנד" כבר לא מצליחה לתאר את הפופולאריות הרבה של הלימוזינות ככלי תחבורה לזוגות ביום חתונתם. זה גם לא באמת משנה האם החתונה מתקיימת באולם גרנדיוזי ויקר או בגן אירועים צנוע קצת יותר, וגם אין השפעה לשאלת המיקום הגאוגרפי של האירוע. גם זוגות שבוחרים להינשא במיקום מרכזי כמו לימון אירועים מעדיפים היום לשכור לימוזינה שתאפשר להם להתנייד בנוחות רבה ותשחרר גם את המלווים שלהם ממטלת הנהיגה. אגב, נכון שמדובר בפתרון לא זול במיוחד, אבל ביממה הגדולה בחייכם מותר לכם להרגיש כמו מלך ומלכה, ואין כמו לימוזינה מפוארת כדי לעזור לכם להשיג את המטרה הזו.

השכרת רכב יוקרתי

אתם לא חייבים לשכור דווקא לימוזינה כדי להרגיש על גג העולם, וגם רכב קצת יותר פשוט – אבל מרשים לא פחות – יעשה את העבודה. בקשו מחבר טוב שעל כישורי הנהיגה שלו אתם סומכים, שיהיה אחראי גם על הבאתכם מנקודה לנקודה ביום הגדול שלכם. אגב, גם רכב שכור אפשר לקשט בדיוק כפי שנהוג לקשט רכבים לאירועים, עם סרטים צבעוניים. מי שרוצה להציע פעילות גם לאחיינים או לילדי החברים שנמצאים אתכם ביום הזה, תוכלו להציע להם לסייע לכם במלאכת קישוט הרכב. גם זו אטרקציה אידאלית ומהנה בין שלל אטרקציות לילדים.

הרכב הפרטי שלכם

לבסוף, מי שמעדיף לחסוך בעלויות יוכל להסתפק ברכב הפרטי שלו. אם בחרתם לעשות זאת מומלץ שתדאגו מבעוד מועד לניקיון הרכב, וזכרו ששמלתה הלבנה של הכלה עשויה בקלות רבה להתלכלך אם לא תטפלו בניקיון המכונית מראש. השקיעו עוד קצת מחשבה בקישוט הפח וגם כאן רצוי שתבקשו מחבר קרוב לתפוס פיקוד על ההגה. היום הגדול שלכם הוא יום מרגש ומיוחד, כך שזוהי זכותכם ליהנות ממנו כמו שצריך, עם רכב מפנק וגם מבלי שתצטרכו לדאוג לנהיגה בדרכים.